Wisiorki srebrne

srebrne wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety tylko nieliczne z pań mogą pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itd.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje także jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]