Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem na http://tinyurl.com/pog6oq2

Bursztyn jest wymieniany wśród najstarszych używanych przez jubilerów materiałów. Pomimo upływu czasu, nadal jest często kupowany przez klientów potrzebujących ponadczasowych ozdób. Warto również wspomnieć o jego cenach – mimo że niegdyś był bardzo cenny, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy klient. Ze względu na powszechność podobnej biżuterii warto napisać krótko o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył wiele lat oraz o tym, gdzie powinniśmy nabyć kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak się o nie zatroszczyć?

Bursztyn to dość miękki materiał i łatwo go porysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy myć miękką szmatką – na przykład irchą. Bezwzględnie nie używajmy także środków myjących – mogą one uszkodzić ten kamień. O wiele lepiej zda egzamin zwykła woda, w przypadku poważniejszych zabrudzeń z odrobiną mydła. Ważne okazuje się również to, jak trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pudełek, wymieniając je szkatułkami wyścielanymi od środka miękką dzianiną.

Sklepy online z kolczykami z bursztynem

Do niedawna jedynym wyjściem dla chcących nabyć pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś można zrobić to o wiele łatwiej niż przed laty – zwyczajnie logując się do internetu. Na e-sklepy warto postawić także z drugiego powodu – są bowiem dużo wygodniejsze. W internecie możemy także przejrzeć katalogi różnych sklepów i wybrać te kolczyki z bursztynem, które szczególnie będą nam odpowiadać.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]