Kolczyki z koralem

www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w szkatule z biżuterią każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada też właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali odznaczają się uniwersalnością i nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Taki rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci wdzięku.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]