Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia kruszec, wzór i szlachetne kamienie, ale również typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje mocowań – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo istotna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich strojach – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych kreacji. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]