Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

kliknij

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Istotne są wszak nie tylko ich projekty, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyjmowane z pudełka. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, klipsy czy bigle. Który typ okaże się najlepszym pomysłem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i świetnie wyglądają.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą również wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna nadmienić, iż panie o trochę odmiennej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać właściwy wzór.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa naszych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków warto przeanalizować samemu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]