Biżuteria z koralem

tu kupisz biżuterię z koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral często występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie rodzinne, bez stresu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]