Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

Poszukujesz tabliczek na drzwi? Odwiedź stronę

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo różnorakich pomieszczeń o większym lub mniejszym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o sklep, przedszkole, urząd czy biuro – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie pokoju, który aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są na ten moment ogromnie popularne. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc naprawdę jasny. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się również przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]