Monitoring w domu, szkole i sklepie

Monitoring to świetna metoda na poprawienie bezpieczeństwa. Powinniśmy obecnie postawić na niego tym bardziej, że tego rodzaju systemy są ogólnodostępne, i znacznie mniej kosztowne niż kiedyś. Polacy już się o tym dowiedzieli i częściej je montują, nie tylko unikając przestępstw, ale również szybko wykrywając bandytów. Gdzie zatem monitoring jest najczęściej montowany?

Z monitoringiem żyjesz bezpiecznie

Do niedawna luksus, na który mogli zdecydować się tylko najbogatsi, dziś, dzięki mniejszym cenom, popularna technika zabezpieczania naszych domów. Monitoring pod strzechami zazwyczaj jest łączony z detektorami ruchu, natomiast użycie kamer noktowizyjnych pozwala mieć podgląd na swoją posesję także po zmierzchu.

Monitoring w placówkach oświatowych

Problem ochrony uczniów od zawsze jest ważną kwestią. Zagrożenie może pochodzić nie tylko od ich podopiecznych, ale również osób, które, pomimo przepisów weszły na teren placówki. Monitoring daje szanse prędko i bez zbędnych trudności uporać się z tym problemem, a władze mają możliwość z jednego miejsca widzieć całą placówkę.

Monitoring w zakładach pracy

Pracownicy niestety nie zawsze są uczciwi, pozwalając sobie na zachowania, przez które pracodawca ponosi straty. Wybierając monitoring, pracodawcy mogą łatwo zapobiec podobnym przypadkom, bo pracownicy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że ich ruchy są obserwowane, mniej chętnie będą decydować się na takie kroki. Pracodawcy nie powinni jednak zapominać, że montując monitoring, są zobowiązani powiadomić o tym zatrudniane przez siebie osoby.

Nasza lokalizacja:
KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636 Kraków

Mob.: 508-970-920
E-mail: [email protected]